O firmie

 

GEOTRION M. Chojnacki, P. Szyszka, P. Świderek jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem świadczącym usługi geodezyjne i kartograficzne. Jesteśmy obecni na Polskim rynku już od 30 lat jako trzyosobowa spółka cywilna. Firma stworzona przez ludzi z pasją, która pozwoliła osiągnąć czołowe miejsce w branży geodezyjnej na terenie Łodzi.

Stosowne uprawienia oraz trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe powoduje, iż cieszymy się uznaniem w coraz większym kręgu klientów, którzy doceniają naszą staranność, kreatywność oraz precyzyjność świadczonych usług geodezyjnych.

W 2004 roku dołączyliśmy do Geodezyjnej Izby Gospodarczej będącej członkiem The Council of European Geodetic Surveyors ( CLGE ) - Europejskiej Organizacji Geodetów.

Obszarem naszych działań są urzędy administracji państwowej i samorządowej, duże przedsiębiorstwa, firmy oraz osoby prywatne.

Czynny udział przy pracach geodezyjnych bierze 9 – osobowy zespół. Do pomiarów stosujemy sprzęt wysokiej jakości, firmy „Leica” ponadto dysponujemy odpowiednim oprogramowaniem pozwalającym na zastosowanie najnowszych technologii przy wykonywanych pracach geodezyjnych.

Niezawodność i odpowiednie, dopasowane do potrzeb rozwiązania to główne cele do których dąży zespół pracowników naszej firmy o czym świadczą liczne referencje otrzymane na przestrzeni wieloletniej pracy.